Oferta

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach oświatowych oraz medycznych, między innymi w Hospicjum Sosnowieckim im. Św. Tomasza Apostoła, Oddziale Dziennym Psychiatryczno-rehabilitacyjnym NOZOZ Medican w Katowicach i Szkole Podstawowej nr. 27 w Bytomiu. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje oraz poszerzam wiedzę, aby zapewnić Ci jak najlepsze wsparcie i pomoc.

Nazywam się Angelika Kamińska. Jestem psychologiem, coachem i naturopatką.

 

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim  w Katowicach, moimi ścieżkami specjalizacyjnymi były Psychologia kliniczna i psychologia zdrowia i jakości życia. W ostatnich latach poszerzyłam swoją wiedzę o kolejne ścieżki edukacyjne - Ukończyłam studia podyplomowe o kierunku Coaching i mentoring na SWPS w Katowicach A także szkolenia z zakresu Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Terapii Skoncentrowaną na Rozwiązaniach. Dodatkowo ukończyłam kurs z zakresu Naturoterapii w Warszawie.

 

W ramach mojej pracy stosuje różnorodne techniki i narzędzia, co pozwala mi na idywidualne podejście do każdego klienta. Cechuje się holistycznym podejściem do człowieka. Skupiam się na kliencie jako na całości, gdzie ważny jest nie tylko umysł, ale również emocje, ciało i dusza. W mojej pracy kieruję się empatią i otwartością na drugiego człowieka. Istotą współpracy z klientem jest dla mnie zbudowanie atmosfery zaufania i akceptacji, a także udzielenie rzetelnego wsparcia i pomocy.

O MNIE

Zakup sesję

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Zakup sesję

Kontakt

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027

Działanie FESL.05.01 - Aktywizacja zawodowa poprzez PUP

© 2023

Wszystkie prawa zastrzeżone

 

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie