CZAS TRWANIA 50 MIN

Bioenergoterapia polega na oddziaływaniu przez bioenergoterapeutę swoją energią biologiczną na pacjenta. Odbywa się to poprzez wykorzystanie specjalnie opracowanych technik.

 

Zdrowie pacjenta w bioenergoterapii traktowane jest holistycznie, czyli całościowo. Leczenie energią ukierunkowane jest na pozbycie się przyczyn stanu chorobowego, a nie objawów. Z punktu widzenia bioenergoterapii przyczyną choroby jest nieprawidłowy przepływ energii biologicznej przez organizm człowieka.

 

Bioenergoterapia może towarzyszyć także konwencjonalnym metodom leczenia. Bioenergoterapia wspomaga leczenie między innymi: bóle stawów, nerwice, stres, depresje, migreny, zmęczenie, bezsenność, alergie, problemy z libido i potencją, problemy z przewodem pokarmowym czy tendencja do różnych chorób przewlekłych. Sprawdzi się także w zaburzeniach energetycznych w czakrach. Dodatkowo sesja jest wzbogacona o wsparcie psychologiczne i psychoedukacje.

200 zł

Sesja psychologiczna + bioenergoterapia

Zakup sesję

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Zakup sesję

Kontakt

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027

Działanie FESL.05.01 - Aktywizacja zawodowa poprzez PUP

© 2023

Wszystkie prawa zastrzeżone

 

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie