ZAPISUJE SIĘ!

ZAPISUJE SIĘ!

Umów się na darmową konsultację, a ja skontaktuję się z Tobą i umówimy się na spotkanie.

 

Spotkanie odbywa się online i trwa około 20-30 minut.

 

Na naszym spotkaniu skupimy się na Twoich potrzebach i możliwościach, abyś mogła podjąć świadome kroki w kierunku zmiany.

To dla mnie! Zapisuje się!

KIM JESTEM?

Holistyczne podejście: Moje podejście opiera się na przekonaniu, że każdy aspekt naszego życia wpływa na nasze samopoczucie. Razem odkryjemy, jak równowaga pomiędzy umysłem, ciałem, a duszą może przynieść trwałe zmiany.

 

Doświadczenie i wykształcenie: Posiadam wykształcenie z zakresu psychologii, coachingu i naturopatii oraz kursy terapeutyczne, a moje doświadczenie pomaga mi zrozumieć różnorodne wyzwania, z jakimi możesz się borykać.

 

Zrozumienie i akceptacja: Każda historia jest dla mnie unikalna. Cenię Twoją różnorodność i dostosowuję moje podejście do Twoich indywidualnych potrzeb, zawsze kierując się zrozumieniem i akceptacją.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ?

Nie zwlekaj z inwestycją w siebie. Zapisz się na darmową konsultację, aby rozpocząć podróż do lepszego jutra. Czekam na Ciebie z otwartym sercem i gotowością do wsparcia Cię na każdym etapie.

 

 Czekam na Ciebie! 

Jestem Angelika, a moją misją jest być przewodnikiem na drodze do osobistego rozwoju, równowagi i spełnionego życia. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia lub po prostu chcesz porozmawiać, serdecznie zapraszam Cię na spotkanie, gdzie razem możemy odkrywać potencjał zmiany i rozwijania się. Jako psycholog holistyczny i coach, jestem tu, aby pomóc Ci odkryć potencjał ukryty w Tobie, pokonać przeszkody i odnaleźć drogę do pełniejszego, bardziej satysfakcjonującego życia.

Czy czujesz, że życie rzuca Ci wyzwania, z którymi trudno się uporać?

Czy potrzebujesz wsparcia, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Czy potrzebujesz odnaleźć swoją drogę i znaleźć równowagę w życiu?

Albo na co dzień męczą Cię stres, lęk, brak sił i motywacji?

To miejsce jest dla Ciebie!

 

Zapraszam Cię na darmową konsultację indywidualną!

DARMOWE KONSULTACJE - ZNAJDŹ ŚCIEŻKĘ DO ZMIANY!

Gotowa na zmiany? To jest Twój pierwszy krok!

JAK TO DZIAŁA?

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Zakup sesję

Kontakt

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027

Działanie FESL.05.01 - Aktywizacja zawodowa poprzez PUP

© 2023

Wszystkie prawa zastrzeżone

 

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie