CZAS TRWANIA 50 MIN

Sesja wzbogacona o naturalne metody leczenia organizmu.

Sesja wzbogacona o porady, dotyczące higieny życia, zdrowego odżywiania, dobrego snu, aktywności fizycznej, dorzucając do nich ziołolecznictwo i inne dziedziny wiedzy medycyny chińskiej i indyjskiej.

 

W swojej pracy naturopata stosuje niekonwencjonalne naturalne metody terapii. Dzięki swoim kwalifikacją pomaga pacjentom z różnymi schorzeniami. Bierze pod uwagę ich styl życia, aktywność fizyczną, czy sposób odżywiania.

Nie skupia się na symptomach choroby, ale dociera do jej przyczyn na każdym poziomie występowania. Naturopata łączy różne metody mające na celu przywrócenie do zdrowia.

Podpowiadam, jak przy współpracy z naturą w oparciu o sposoby: odżywiania, nawadniania organizmu, oddychania, poruszania się, odpoczywania, można w zupełnie nieszkodliwym stylu, powrócić do równowagi, na wszystkich poziomach: Fizycznym, psychicznym, duchowym, emocjonalnym, mentalnym.

200 zł

Sesja psychologiczna + naturopatia

Zakup sesję

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Zakup sesję

Kontakt

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027

Działanie FESL.05.01 - Aktywizacja zawodowa poprzez PUP

© 2023

Wszystkie prawa zastrzeżone

 

Strona stworzona przez Kobieca energia w biznesie